do kasy suma: 0,00 zł
Kosher/koszerne

Trójkąt K to agencja certyfikacji koszerności, której symbol oznacza koszerność, czyli najsurowsze z żydowskich przepisów żywieniowych. NOW® z dumą oferuje te produkty z certyfikatem koszerności Triangle-K.

Jeśli doceniasz zalety koszernej żywności, która jest produkowana przy użyciu wysoce higienicznych metod, aby zapobiec zanieczyszczeniu krzyżowemu, poszukaj tych certyfikatów na produktach NOW:

Koszerne (K Parve) - produkty Parve to produkty z certyfikatem koszerności, które są uważane za neutralne i dlatego można je spożywać zarówno z daniami mięsnymi, jak i mlecznymi. NOW® z dumą oferuje produkty z certyfikatem koszerności K Parve.

Kosher (CRC) - certyfikat koszerności CRC jest oferowany przez Radę Rabiniczną Chicago, największą regionalną organizację prawosławną w Ameryce Północnej. NOW® z dumą oferuje te produkty z certyfikatem koszerności CRC.

Koszerne (Trójkąt K - zawiera nabiał/dairy) - to produkty, które posiadają certyfikat koszerności Triangle K, ale zawierają nabiał.

Koszerne (trójkąt K - zawiera żelatynę) to produkty, które posiadają certyfikat koszerności Triangle K, ale zawierają żelatynę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl