do kasy suma: 0,00 zł
Zweryfikowana tożsamość i moc probiotyku

Zweryfikowana tożsamość i moc probiotyku

Produkty probiotyczne NOW są weryfikowane przy użyciu najnowszego w dziedzinie identyfikacji i kontroli szczepów bakteryjnych - Systemu Charakterystyki Mikrobiologicznej RiboPrinter®. Ta zautomatyzowana metoda molekularna zapewnia szybkość, dokładność, powtarzalność i niezawodność podczas oceny szczepów bakteryjnych. Naukowcy NOW wykorzystują to potężne, nowatorskie narzędzie, aby zagwarantować tożsamość, siłę i czystość szczepów bakteryjnych używanych w naszych produktach probiotycznych, a także pomóc zidentyfikować potencjalne zanieczyszczenia bakteryjne przed produkcją.

Surowce probiotyczne
Dzięki systemowi RiboPrinter® NOW jest w stanie testować przychodzące probiotyki w celu zweryfikowania ich tożsamości i siły działania przed dopuszczeniem do produkcji. RiboPrinter® identyfikuje poszczególne szczepy poprzez ocenę DNA, najdokładniejszą metodę opracowaną do tej pory. Ponadto rzeczywista moc każdego szczepu jest sprawdzana i potwierdzana przed produkcją oraz ponownie po wytworzeniu gotowego produktu.

Oznacza to, że NOW może zagwarantować moc, czystość i bezpieczeństwo wszystkich produktów probiotycznych NOW.

Inne surowce
Niektóre surowce są narażone na zwiększone ryzyko skażenia bakteryjnego z powodu czynników, które mogą obejmować kraj pochodzenia, czas transportu, naturalne wrażliwości i inne. W takich przypadkach technicy NOW używają RiboPrinter® do testowania próbek surowców innych niż probiotyczne i identyfikacji wszelkich obecnych szczepów bakterii. To pozwala nam szybko i dokładnie ocenić czystość i bezpieczeństwo surowca.

W przypadku wykrycia zanieczyszczenia niepożądanymi bakteriami, dany surowiec jest natychmiast poddawany kwarantannie, usuwany z przepływu produkcji i zwracany sprzedawcy do dalszej oceny.

Probiotyczne wyroby gotowe
Po wyprodukowaniu formuły probiotycznej technicy kontroli jakości NOW ponownie wykorzystują RiboPrinter® do weryfikacji mocy po wyprodukowaniu, a także do zapewnienia tożsamości szczepu probiotycznego. Ponadto można potwierdzić długoterminową stabilność i okres przydatności do spożycia.

Inne wyroby gotowe
Jeśli kiedykolwiek podejrzewa się lub wskazuje na zanieczyszczenie bakteryjne w nieprobiotycznych produktach końcowych, RiboPrinter® pomaga technikom NOW zidentyfikować wszystkie obecne szczepy bakterii, umożliwiając im szybką ocenę, czy produkt jest rzeczywiście zanieczyszczony.

NOW jest zaangażowany w bezpieczeństwo i jakość produktów
Na dzisiejszym rynku szybkich dostaw i uzupełnień umiejętność identyfikacji skażenia bakteryjnego przed wprowadzeniem do łańcucha dostaw konsumenta ma zasadnicze znaczenie. Dzięki RiboPrinter® NOW można dokładnie ocenić tożsamość i siłę bakterii probiotycznych oraz zidentyfikować potencjalne zanieczyszczenie w ciągu kilku godzin.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl