do kasy suma: 0,00 zł
Certyfikaty i wyróżnienia

 

GMP

NOW® ściśle przestrzega zarówno obowiązkowych przepisów Amerykańskiej Agencji ds.Żywności i Leków (FDA), aktualnych dobrych praktyk produkcyjnych (CGMP), jak i dobrowolnych przepisów Stowarzyszenia Produktów Naturalnych (NPA) oraz Dobrych Praktyk Wytwarzania (GMP). Dobre praktyki produkcyjne zapewniają zgodność z wymogami sanitarnymi, przetwarzaniem, dokumentacją i testowaniem, które mają na celu promowanie stałej, wysoce powtarzalnej jakości i bezpieczeństwa produktów.


 

UL Certified

Underwriters Laboratories (UL). Celem krajowego programu certyfikacji marki UL® (NBCP) jest ocena stopnia, w jakim organizacja spełnia obowiązujące przepisy i normy dotyczące wytwarzanych produktów. NOW® była jedną z pierwszych firm, które uzyskały certyfikat Underwriters Laboratories (UL) w zakresie procesu produkcji suplementów diety, po kontroli dobrej praktyki produkcyjnej i systemu jakości zgodnie z certyfikowanym systemem zarządzania UL 21 CFR, część 111. Zakres kontroli obejmuje produkcję, pakowanie, magazynowanie i dystrybucję tabletek, kapsułek, proszków z suplementami diety w obiektach NOW.

Bezpieczeństwo i zdrowie naszych klientów są dla nas naprawdę ważne, dlatego NOW decyduje się na współpracę z Underwriters Laboratories (UL), aby zapewnić kontrolę jakości i testy zgodności z przepisami dla naszych suplementów diety. UL jest szanowanym liderem w dziedzinie bezpieczeństwa od 1894 roku.


 

UL Certified

Rozszerzony certyfikat UL ISO 22716: 2007 dla kosmetyków. Celem krajowego programu certyfikacji marki UL® (NBCP) jest ocena stopnia, w jakim organizacja spełnia obowiązujące przepisy i normy dotyczące wytwarzanych produktów. NOW® otrzymał rozszerzony certyfikat Underwriters Laboratories (UL) dla całej linii kosmetyków po inspekcji naszej dobrej praktyki produkcyjnej i systemu jakości zgodnie z ISO 221716: 20017. Zakres kontroli obejmuje produkcję, pakowanie, przechowywanie i dystrybucję produktów kosmetycznych, w tym żeli, kremów, płynów, szamponów i past do zębów w obiektach NOW.

ISO 22716: 2007 potwierdza nasze zaangażowanie w zapewnienie najwyższego poziomu jakości i spójności naszych naturalnych produktów kosmetycznych.


 

Informed Sport / Informed Choice

Informed-Sport / Informed-Choice. Pieczęć Informed-Sport to gwarancja, że każda seria produkcyjna tych produktów NOW® Sports została przetestowana pod kątem substancji zabronionych przez LGC, uznawany na całym świecie program zapewniający antydoping w żywieniu sportowców. Oprócz testowania serii produkcyjnej, produkty z certyfikatem Informed-Sport są również pobierane wyrywkowo na poziomie sprzedaży detalicznej do czterech razy w roku, a wyniki testów można znaleźć na stronie  www.aware-sport.com.

NOW® Sports ułatwia "czysty" trening. Poszukaj certyfikatu Informed-Sport / Informed Choice na wybranych produktach, przetestowanych pod kątem ponad 220 zakazanych substancji i bądź pewny, że przyjmowane środki są w pełni legalne i dopuszczone do użytku.


 

Steroid free

Bez steroidów/sterydów. Produkty NOW® Sports opatrzone logo Steroid-Free zostały przetestowane pod kątem braku sterydów przez Informed-Sport, wiodące na świecie laboratorium badawcze zajmujące się kontrolą antydopingu w sporcie. Informed-Sport przeprowadza testy ponad 220 zakazanych substancji i składników wysokiego ryzyka, w tym stymulantów, środków anabolicznych, beta-3-agonistów, leków, środków maskujących i nie tylko.

Oprócz Informed-Sport / Informed-Choice przeprowadzamy również własne, wewnętrzne testy sterydów, aby mieć całkowitą pewność, że nasze produkty do odżywiania sportowców są czyste i bezpieczne. Poszukaj logo bez sterydów na wybranych produktach NOW Sports.


 

NASC

National Animal Supplement Council (NASC) (Krajowa Rada ds. Suplementów dla Zwierząt) - chroni i wzmacnia integralność branży produktów zdrowotnych dla zwierząt poprzez promowanie dobrostanu zwierząt otrzymujących suplementy diety od ich właścicieli. Ta pieczęć jest gwarancją, że produkty NOW® Pets są zgodne ze standardami NASC dotyczącymi produktów zdrowotnych dla zwierząt.

Nasza miłość do zwierząt jest tym, co skłoniło nas do wprowadzenia naszej linii NOW® Pets, a także do uzyskania certyfikatu National Animal Supplement Council (NASC) dla całej naszej linii produktów dla zwierząt.


 

Strain Verified

Probiotic Strain Verified (Zweryfikowany szczep probiotyczny). Produkty Probiotic Strain Verified to produkty probiotyczne NOW®, w których szczepy probiotyczne zostały przeanalizowane, a ich tożsamość zweryfikowana za pomocą najnowocześniejszego systemu charakteryzacji drobnoustrojów RiboPrinter®. Pieczęć Probiotic Strain Verified to gwarancja, że szczepy bakterii w tych probiotycznych produktach NOW® zostały zweryfikowane przy użyciu najnowszych metod analitycznych, aby wybrać te szczepy probiotyczne, które dają największe korzyści.


 

Strain Verified

USDA Organic - Certyfikat Departamentu Rolnictwa Stanów Zjednoczonych (USDA) i certyfikat jakości organicznej QAI. USDA certyfikuje produkty ekologiczne w ramach swojego Narodowego Programu Ekologicznego (NOP), który opracowuje zasady i przepisy dotyczące produkcji, obsługi i znakowania wszystkich produktów ekologicznych USDA. NOW® z dumą oferuje szeroki wybór certyfikowanych produktów ekologicznych USDA.

W NOW wybieramy, gdy tylko jest to możliwe, stosowanie ekologicznych składników z certyfikatem USDA i QAI. Produkty i składniki ekologiczne doskonale pasują do naszego motto głównego - bazującego na naturalnym zdrowiu.


 

Strain Verified

Non-GMO Project Verified - pieczęć ta, to gwarancja, że kupowany przez Ciebie produkt NOW® został zweryfikowany jako niezmodyfikowany genetycznie przez niezależną organizację zewnętrzną. Projekt Non-GMO działa na każdym poziomie łańcucha dostaw, aby zapewnić konsumentom opłacalny wybór produktów bez GMO.

NOW oferuje setki produktów zweryfikowanych pod kątem projektu bez GMO, a liczba ta stale rośnie.


 

Strain Verified

PETA’s Beauty Without Bunnies Cruelty-Free Program - NOW® Solutions z dumą ogłasza dodanie certyfikatu PETA cruelty-free, Beauty without Bunnies, dla wszystkich naszych produktów do miejscowej pielęgnacji skóry i aromaterapii. Szukaj logo królika PETA, które wkrótce pojawi się na wszystkich opakowaniach produktów NOW® Solutions, w których każdy użyty składnik został poddany rygorystycznemu procesowi zatwierdzania. NOW nigdy nie testuje składników, ani gotowych produktów na zwierzętach, a ten certyfikat gwarantuje naszym klientom, że nasze produkty kosmetyczne są wolne od okrucieństwa i nigdy nie były testowane na zwierzętach.


 

Strain Verified

Bez GMO (organizm zmodyfikowany genetycznie). Wzmocnienie zdrowia oznacza używanie najbezpieczniejszych i najzdrowszych surowców, takich jak składniki niezmodyfikowane genetycznie. Wszystkie nasze produkty spożywcze nie zawierają GMO, a naszym celem jest ostatecznie oferowanie produktów w 100% niezmodyfikowanych genetycznie.

Dzięki produktom NOW® Non-GMO Assured otrzymujesz naturalne produkty, które zostały dokładnie przebadane pod kątem braku organizmów zmodyfikowanych genetycznie lub GMO.


 

GMP

NOW oferuje wiele dodatków i składników do Twojej spiżarni, których potrzebujesz aby zmienić swoją kuchnię w kuchnię  przyjazną dla diety ketogenicznej. Od naturalnie aromatyzowanych olejów MCT i organicznych, bezcukrowych zamienników słodzików po specjalne mieszanki orzechowe i bezmleczne, maślane Coconut Infusions™ (by wymienić tylko kilka), nasze wirtualne półki są zaopatrzone w wszystkie wysokotłuszczowe, umiarkowanie białkowe i przyjazne w potrzeby dla ketonów o niskiej zawartości węglowodanów. Wystarczy poszukać logo KETO-FRIENDLY na stronie produktu, aby rozpocząć tworzenie listy zakupów ketogenicznych. Wejdź do strefy spalania tłuszczu dzięki ekologicznej, wysokiej jakości żywności, odżywianiu sportowemu i suplementom od NOW!


 

 Gluten Free

Certified Gluten-Free (Certyfikowany produkt bezglutenowy). Produkty bezglutenowe NOW eliminują obawy związane z jedzeniem bezglutenowym. Nasze certyfikowane produkty bezglutenowe są szczegółowo testowane, aby zagwarantować mniej niż 10 części na milion (PPM) glutenu, a produkty oznaczone jako bezglutenowe są testowane, aby upewnić się, że zawierają mniej niż 20 PPM glutenu.

Produkty bezglutenowe z certyfikatem NOW® są zgodne ze standardami ustanowionymi przez organizację The Gluten-Free Certification Organization (GFCO), które wymagają, aby certyfikowane produkty bezglutenowe były wytwarzane wyłącznie przy użyciu składników zawierających 10 ppm (części na milion) lub mniej glutenu.


 

Strain Verified

Vegan/Wegańskie - w NOW kochamy zwierzęta, dobre zdrowie i środowisko, dlatego produkty wegańskie są dla nas naturalne. Produkty NOW z logo Vegan nie zawierają żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego.

Produkty NOW® opatrzone pieczęcią wegańską zostały dokładnie sprawdzone pod kątem braku mięsa, jaj, nabiału i innych składników pochodzenia zwierzęcego.


 

Strain Verified

Trójkąt K to agencja certyfikacji koszerności, której symbol oznacza koszerność, czyli najsurowsze z żydowskich przepisów żywieniowych. NOW® z dumą oferuje te produkty z certyfikatem koszerności Triangle-K.

Jeśli doceniasz zalety koszernej żywności, która jest produkowana przy użyciu wysoce higienicznych metod, aby zapobiec zanieczyszczeniu krzyżowemu, poszukaj tych certyfikatów na produktach NOW:

 

Koszerne (K Parve) - produkty Parve to produkty z certyfikatem koszerności, które są uważane za neutralne i dlatego można je spożywać zarówno z daniami mięsnymi, jak i mlecznymi. NOW® z dumą oferuje produkty z certyfikatem koszerności K Parve.

Kosher (CRC) - certyfikat koszerności CRC jest oferowany przez Radę Rabiniczną Chicago, największą regionalną organizację prawosławną w Ameryce Północnej. NOW® z dumą oferuje te produkty z certyfikatem koszerności CRC.

Koszerne (Trójkąt K - zawiera nabiał/dairy) - to produkty, które posiadają certyfikat koszerności Triangle K, ale zawierają nabiał.

Koszerne (trójkąt K - zawiera żelatynę) to produkty, które posiadają certyfikat koszerności Triangle K, ale zawierają żelatynę.


 

Strain Verified

Halal - produkty z certyfikatem NOW® Halal są wytwarzane przy użyciu składników dopuszczalnych zgodnie z muzułmańskim prawem żywieniowym. Podobnie jak koszerne, produkty żywnościowe halal są przygotowywane w higieniczny i humanitarny sposób i są odpowiednie dla osób wyznających islam.


 

GOED

NOW® z przyjemnością prezentuje logo GOED Proud Member, które zostało stworzone, aby umożliwić członkom GOED, globalnej organizacji EPA i DHA Omega-3, zaprezentowanie ich zaangażowania w uczciwość, odpowiedzialne zachowanie i produkcję wysokiej jakości produktów. Jako członek GOED, NOW przestrzega zasad jakości i etyki GOED. Dobrowolna monografia GOED jest branżowym wzorcem jakości omega-3, a członkowie posiadający produkty objęte zakresem monografii są zobowiązani do przestrzegania tych standardów jakości. Użycie logo Dumnego Członka GOED gwarantuje naszym klientom, że NOW aspiruje do etycznego postępowania biznesowego i wytwarzania wysokiej jakości produktów omega-3.


UL

Produkty NOW® Genuine Whole Food to produkty naturalne o profilu żywieniowym, który ściśle pasuje do naturalnie występującego profilu składników odżywczych występującego w danym surowcu.


 

UL 

NOW® dokłada wszelkich starań, aby zminimalizować wpływ naszych produktów na środowisko, współpracując z Terracycle®, amerykańską firmą zajmującą się recyklingiem, która przyjmuje materiały nienadające się do recyklingu i przekształca je w nowe produkty, dzięki czemu nie trafiają na wysypiska. Te produkty NOW® można poddać recyklingowi w ramach naszego programu partnerskiego Terracycle®.


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl