do kasy suma: 0,00 zł
NOW® uzyskuje certyfikat Underwriters Laboratory (UL)

NOW® uzyskuje certyfikat Underwriters Laboratory (UL)

 

17 Maj 2016

NOW była jedną z pierwszych firm, które otrzymały certyfikat Underwriters Laboratories (UL) w zakresie naszego procesu produkcji suplementów diety. Celem krajowego programu certyfikacji marki UL® (NBCP) jest ocena stopnia, w jakim organizacja spełnia obowiązujące przepisy i normy dotyczące wytwarzanych produktów.

W 2018 roku NOW uzyskał certyfikat UL Enhanced Certification dla całej naszej linii kosmetyków (ISO 221716: 20017), a cała nasza linia naturalnej żywności uzyskała certyfikat UL Safe Quality Food (SQF).

Niezależnie od tego, czy chodzi o pozyskiwanie wysokiej jakości składników, czy kompleksowe i wyrafinowane testy w całym procesie produkcyjnym, NOW zawsze był oddany najwyższej jakości w branży.

Oba zakłady NOW w Bloomingdale w stanie Illinois i Sparks w stanie Nevada zostały poddane audytowi i uzyskały certyfikaty UL. Każdy obiekt będzie co roku poddawany audytowi nadzorującemu przed odnowieniem.

Znak UL jest dobrze znany wielu konsumentom i jest powszechnie uważany za wskaźnik zaangażowania producenta w jakość. Firma NOW zawsze była przejrzysta, jeśli chodzi o kroki, które podejmujemy, aby zapewnić jakość produktu, więc posiadanie certyfikatu UL jest łatwo rozpoznawalnym symbolem, który daje konsumentom znać, że zostaliśmy zbadani i poddani szczegółowej kontroli oraz spełniamy najwyższe standardy.

Więcej o UL:

UL to czołowa światowa niezależna firma zajmująca się nauką o bezpieczeństwie, która od 120 lat wspiera postęp. Ponad 10 000 profesjonalistów UL kieruje się misją promowania bezpiecznego środowiska pracy i życia dla wszystkich ludzi. UL wykorzystuje badania i standardy, aby nieustannie się rozwijać i spełniać stale zmieniające się potrzeby w zakresie bezpieczeństwa. UL współpracuje z firmami, producentami, stowarzyszeniami handlowymi i międzynarodowymi organami regulacyjnymi, aby dostarczać rozwiązania dla bardziej złożonego globalnego łańcucha dostaw. Aby uzyskać więcej informacji na temat certyfikacji UL, testowania, inspekcji, usług doradczych i edukacyjnych, odwiedź www.ul.com.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl