do kasy suma: 0,00 zł
Światowej klasy laboratoria NOW

Jak zmierzyć jakość?

Jeśli chodzi o zagwarantowanie bezpieczeństwa i jakości ponad 1400+ naturalnych produktów NOW, testy i analizy naukowe mają znaczenie. Nasze zaangażowanie w kompleksowe testy odróżnia nas od innych producentów produktów naturalnych.

W jaki sposób NOW gwarantuje jakość suplementów?

Czy wiesz, że NOW wykonuje ponad 16 000 analiz i testów każdego miesiąca? Testujemy przychodzące surowce i składniki, składniki w trakcie przetwarzania i gotowe produkty oraz jeszcze raz testujemy, aby upewnić się, że nasze produkty spełniają lub przewyższają standardy CGMP ustanowione przez Amerykańską Agencję ds.Żywności i Leków (FDA).

Laboratoria wewnętrzne

NOW jest jednym z nielicznych producentów w branży produktów naturalnych, który posiada i prowadzi własne laboratorium. W rzeczywistości mamy nie jedno, a kilka laboratoriów:

 • Przygotowania analitycznego - analitycy chemicy używają wielu procedur ekstrakcji i aparatury do izolowania związków będących przedmiotem zainteresowania z różnych matryc próbek w celu przygotowania do analizy na różnych instrumentach analitycznych.
 • Testowania fizycznego - w naszym laboratorium testów fizycznych przeprowadzane są wszystkie testy atrybutów fizycznych. Atrybuty składników, takie jak waga, grubość, gęstość, rozpuszczanie, temperatura topnienia i wiele innych, są analizowane w celu zapewnienia tożsamości i jakości.
 • Testowania analitycznego - w naszych laboratoriach analitycznych znajdują się najbardziej zaawansowane instrumenty analityczne, w tym chromatografia gazowa, wysokosprawna chromatografia cieczowa i wiele innych. Stosujemy różnorodne techniki analityczne i instrumenty, aby zweryfikować identyfikację i zapewnić brak zanieczyszczeń i zafałszowań.
 • Zakład badawczo-rozwojowy - tutaj opracowywane i testowane są nowe receptury i pomysły na produkty. Nieustannie poszukujemy nowych kombinacji składników uzupełniających, które mogą lepiej wspierać ogólny stan zdrowia.
 • Mikrobiologii - badania mikrobiologiczne to jeden z najważniejszych kroków gwarantujących naturalne bezpieczeństwo i jakość produktów. Nasz program badań mikrobiologicznych ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa wszystkich naszych produktów, od suplementów po naturalną żywność.
 • Zmysłowe - w naszym laboratorium oceny sensorycznej pobierane są próbki wybranych produktów i oceniane pod kątem ich właściwości sensorycznych lub organoleptycznych.
 • Higieny osobistej - produkty i składniki z naszej kategorii higieny osobistej wymagają unikalnych i specjalistycznych procesów i analiz, do obsługi których jest specjalnie wyposażone nasze laboratorium higieny osobistej.
 • Rozwoju metodologicznego - testowanie analityczne jest sercem działań firmy NOW w zakresie jakości; rozwój metod to mózg. To tutaj nasi naukowcy badają potencjalne nowe metody analizy naturalnych składników.

Ponadto NOW jest właścicielem i operatorem laboratoriów poświęconych wyłącznie konkretnemu instrumentowi. Na przykład w naszym laboratorium chromatografii gazowej znajduje się ponad 20 takich instrumentów analitycznych, których używamy do analizy lotnych składników w różnych mieszaninach.

Nasze laboratorium spektrometrii mas ze sprzężeniem indukcyjnym plazmowo-masowym jest domem dla tych niezwykle czułych i wyrafinowanych instrumentów analitycznych, których chemicy NOW używają do określania składu pierwiastkowego próbki składnika.

Skąd mam wiedzieć, że otrzymuję wysokiej jakości olejek eteryczny?

 

Najnowocześniejsze oprzyrządowanie analityczne.

Jeśli chodzi o ochronę jakości i bezpieczeństwa naszych produktów, NOW nie oszczędza żadnych kosztów. Intensywnie inwestujemy w najnowocześniejsze oprzyrządowanie analityczne do naszych wewnętrznych laboratoriów.

 • Soleris® Rapid Microbiological System - wykrywa obecność szkodliwych patogenów i niepożądanych zanieczyszczeń; mierzy wzrost mikroorganizmów poprzez monitorowanie pH i reakcji biochemicznych.
 • RiboPrinter® - technicy NOW wykorzystują to potężne, najnowocześniejsze narzędzie, aby zagwarantować tożsamość, siłę i czystość szczepów bakterii używanych w naszych produktach probiotycznych, a także pomóc zidentyfikować potencjalne zanieczyszczenia bakteryjne przed rozpoczęciem produkcji.
 • Wysokojakościowa chromatografia cieczowa (HPLC) - HPLC jest jednym z naszych najważniejszych i najbardziej wszechstronnych instrumentów, dzięki czemu nasi naukowcy mogą analizować różnorodne składniki próbek surowców.
 • Wysokojakościowa chromatografia cienkowarstwowa (HPTLC) - dzięki HPTLC chemicy NOW są w stanie poprawnie zidentyfikować gatunki roślin, a także zidentyfikować skład proszków i ekstraktów pochodzenia roślinnego. Nasi chemicy używają również HPTLC do rozróżniania oczekiwanego składu próbki od zafałszowanego składu próbki.
 • Chromatografia gazowa (GC) - Kiedy chemicy NOW muszą analizować kwasy tłuszczowe w olejach pochodzenia morskiego i roślinnego, a także w innych związkach, takich jak MSM, GC jest instrumentem, do którego się zwracają. GC jest również używany do wykonywania profilowania kwasów tłuszczowych. Porównujemy określony profil kwasów tłuszczowych z ustaloną bazą danych profili, co pozwala naszym chemikom wykryć, czy olej jest syntetyczny, zafałszowany, zanieczyszczony lub zdegradowany.
 • Spektrometria mas z plazmą sprzężoną indukcyjnie (ICPMS) - ICPMS to wysoce czuła technika analityczna, która pozwala naszym chemikom wykryć nawet śladowe ilości pierwiastków w różnych substancjach, w tym w metalach ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów i rtęć.
 • Chromatografia cieczowa spektrometrii mas z czasem przelotu (LC / MS / TOF) - Podobnie jak w przypadku wyjątkowo czułej wagi, TOF-MS-LC umożliwia chemikom NOW identyfikację próbek substancji chemicznych poprzez pomiar ich masy cząsteczkowej. Instrument ten zapewnia dokładne analizy mas do profilowania, identyfikacji, charakteryzacji i ilościowego oznaczania związków o niskiej masie cząsteczkowej.
 • Spektroskopia ultrafioletowa / widzialna (UV / Vis) - ta wyspecjalizowana technika analityczna pomaga personelowi NOW mierzyć zawartość ciekłego związku poprzez analizę absorpcji światła. Różne kolory światła są w różny sposób absorbowane przez różne związki, więc ta technika pomaga nam potwierdzić tożsamość i wytrzymałość surowca.
 • Chromatografia gazowa / spektrometria mas (GC-MS / MS) - Kolejna bardzo wszechstronna metoda analityczna, GC-MS / MS, pomaga technikom NOW w przeprowadzaniu analiz wielu pozostałości pestycydów i rozpuszczalników. Ta metoda pozwala na stosowanie wielu metod przy minimalnym czasie przestoju, co zwiększa produktywność.
 • Chromatografia cieczowa / spektrometria mas (LC / MS / MS) - Podobnie jak w przypadku GC-MS / MS, ten instrument analityczny jest również używany do przeprowadzania testów pestycydów i zapewnia chemikom NOW możliwość podzielenia listy pestycydów, dla których testujemy, między dwa instrumenty pozwalające osiągnąć najlepszą możliwą odtwarzalność dla wszystkich pestycydów.
 • Chromatografia cieczowa ze spektrometrią mas (LCMS) - ta technika analityczna jest stosowana przez chemików NOW do opracowywania nowatorskich metod identyfikacji nowych składników aktywnych w składniku lub do wyszukiwania śladowych ilości zafałszowań.
 • Spektroskopia w podczerwieni (IR) - Inna czuła metoda identyfikacji surowców, IR to technika, w której próbka jest poddawana działaniu energii w celu wprawienia w drgania wiązań chemicznych. Wzorce wibracji będą się różnić w zależności od unikalnych wiązań chemicznych surowca, których wyszkolony chemik używa do weryfikacji tożsamości. NOW wykorzystuje zarówno spektroskopię w podczerwieni z transformacją Fouriera (FTIR), jak i spektroskopię w bliskiej podczerwieni (NIR).
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl