do kasy suma: 0,00 zł

Maść konopna nr 657 80g Dr Retter

Maść z olejem konopnym na łuszczycę 24% Dr Retter zwalcza najtrudniejsze objawy skóry łuszczycowej i atopowej, łagodzi reakcje skórne.

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 16,15 zł 16.15
ilość + - szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Maść Dr Retter z olejem konopnym 24% zwalcza najtrudniejsze objawy skóry łuszczycowej i atopowej, łagodzi reakcje skórne. Sięgnij po nią, gdy skóra potrzebuje szybko działającej pomocy w stanach zapalnych, zaczerwienionych i swędzących. Maść konopna zapewnia intensywną ulgę i wyjątkową pielęgnację odżywczą. Wysokie stężenie oleju konopnego ma silne właściwości przeciwzapalne i łagodzące skórę.

Maść konopna 24 % wnika całkowicie, aby działać od wewnątrz, a nie tylko na górnej powierzchni skóry. Dzięki tej właściwości pozwala Ci przywrócić kontrolę nad twoją skórą!

Olej z nasion konopi bogaty jest w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe omega 3 i 6, witaminę A i E - stanowią jeden z filarów walki z chorobami skóry. Minerały występujące w maści, to budulec zdrowej skóry.

Olej z drzewa herbacianego ma silne właściwości przeciwzapalne - pomoże zmniejszyć dyskomfort i przyspieszy proces gojenia się podrażnionej powierzchni skóry.

Propolis jest doskonałym panaceum na wiele chorób i problemów skórnych. sprawdza się zarówno w leczeniu skutków oparzeń - nie pozostawi blizn, chorób grzybicznych i bakteryjnych skóry.

Olej konopny zawiera wysokie stężenie witaminy A i E, oraz kwasy omega, które stanowią jeden z filarów walki z chorobami skóry.

Wosk pszczeli działa natłuszczająco na skórę i chroni ją przed utratą wody. Kwas palmitynowy wytwarza na skórze warstwę okluzyjną, dzięki czemu zapobiega przesuszeniu i zniszczeniu naskórka – sprawia, że skóra jest miękka i gładka. Wosk zawiera też karotenoidy, które mają właściwości przeciwutleniające, dlatego działają na skórę w szerokim zakresie – usuwając nie tylko objawy, ale i przyczyny niektórych chorób skóry.

Maść z konopii przeznaczona jest do skóry bardzo suchej, spierzchniętej, zniszczonej i łuszczącej się.

Działa antyseptycznie, przeciwzapalnie i regenerująco. Intensywnie nawilża i natłuszcza, likwiduje uczucie ściągnięcia skóry i świąd.

Do użytku zewnętrznego. Przeznaczony dla dzieci i dorosłych. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników.

Składniki/Ingredients: Petrolatum, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil, Lanolin, Cocoa Butter Glyceril Esters, Ricinus Communis Seed Oil, Cera Alba, Cocos Nucifera Oil, Linum Usitatissimum Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Sunflower Seed Oil, Tocopherol, Myroxylon Pereirae Resin, Melaleuca Alternifolia Oil, Bisabolol, Ceramide NP, Ceramide AP, Ceramide EOP, Phytosphingosine, Cholesterol, Sodium Lauroyl Lactylate, Carbomer, Xanthan Gum, Aqua, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, BHT

Pojemność: 80 g.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl