do kasy suma: 0,00 zł

Firma NOW Food's® w prowadzonej od 1968 roku działalności, każdym dniem zapracowała sobie na miano najbardziej renomowanego producenta branży w USA. Potwierdzają to liczne tytuły i nagrody, np. "Najlepszy Producent Witamin w USA" w latach 2003-2008. NOW Food's® mając na celu najwyższą satysfakcję swoich klientów produkuje z surowców tylko najwyższej dostępnej, farmaceutycznej klasy. Dla zapewnienia bezwzględnej jakości podstawowych składników każdy z naszych dostawców jest przez nas kontrolowany w nieregularnych audytach. NOW Food's® robi wszystko co możliwe, aby najwyższa jakość produktów mogła być zaoferowana klientom w cenie na którą mogą sobie pozwolić.

Dziś NOW jest nadal własnością rodziny Richard i stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek branży produktów naturalnych na świecie, zapewniając jedną z najbogatszych linii produktów naturalnych. NOW zawsze pozostawał wierny swej pierwotnej idei - zaspokojenia zapotrzebowania konsumentów na zdrową żywność poprzez oferowanie niedrogich, wysokiej jakości naturalnych produktów.

Wirtualne wycieczki wideo - od odbioru surowców, przez rozwój i testowanie produktu, po produkcję i wysyłkę - zobacz wszystko, co składa się na tworzenie wysokiej jakości produktów NOW.

Obszar odbioru, Laboratoria światowej klasy, Obszar produkcyjny, Obszary magazynowe i wysyłka, Sparks, placówka w Nevadzie.

    

    

NOW Food's

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl